Transport

PRAAM SAAREMAALT

Sõrule saab praamiga Triigi sadamast. Praamisõit kestab tunnikese. Üleveo graafiku ja praamipiletid leiad Kihnu veeteede kodulehelt.

PRAAM MANDRILT

Hiiumaale saab ka mandrilt, Rohuküla sadamast tuleb praam Heltermaa sadamasse. Sealt edasi saad tulla Sõrule, kas tasuta kohaliku ühistranspordiga või autoga. Heltermaalt Sõrule on umbes 45 kilomeetrit ehk 35 minutit autosõitu. Üleveo graafiku ja praamipiletid leiad praamid.ee kodulehelt.

ÜHISTRANSPORT SAAREL

Hiiumaal saab ühistranspordiga tasuta sõita. Kõige täpsema bussigraafiku leiad peatus.ee lehel. Sõrule sõitmiseks tuleb valida bussipeatuseks “Sõru sadam”. Vahel sõidavad bussid ka ainult “Viiri” peatusesse, mis jääb 1 km kaugusele Sõrult (umbes 15 minutit jalutamist).

LENNUKIGA HIIUMAALE

Meile saab ka lennata! Tallinnast Kärdlasse lendab väike lennuk, üldjuhul 2 korda päevas. Lennugraafiku, lennupiletid ja operatiivse info leiad Saarte lennuliinide kodulehel. Kärdla Lennujaam jääb Kärdla külje alla, Sõrule saad kas ühistranspordiga või autoga. Kärdla Lennujaamast Sõrule on umbes 50 kilomeetrit ehk 40 minutit autosõitu.

Create your website with WordPress.com
Alustamine
<span>%d</span> bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close